wróć do wiadomości

Za niżańskimi rzekami i lasami, za siedmioma ….opozycja zaczyna pogrążać się w lekkim chaosie. Radny Bambo abdykuje, Radny Młot nagle wybudza się po rocznym niedźwiedzim śnie ( lepiej późno niż wcale) no i Radny Kowadło, którego należy podziwiać za dogłębne analizy, kończące się zazwyczaj niezbyt optymistyczną pointą :”moja głębia mnie przygnębia”, docieka w siebie bez końca. Do tego dochodzi głos wołającego na puszczy, ewidentnie cierpiącego na niedobór bycia Starostą Radnego Bębniłko.

Kolejnym posunięciem prawie zaskoczył wszystkich okazały ( pod każdym względem) dyrektor z Piły. Jego otwarty umysł nie mogący zdzierżyć zaryglowanych umysłów Zarządu, wpadł na genialny pomysł czmychnięcia w trakcie kampanii naboru do szkół w rejony stolicy siarki. Można by powiedzieć, że skradł prawie show niegdysiejszemu Sułtanowi Powiatu dyrektorowi Karmazynowi, który pozwolił sobie opuścić jedną z Sesji Rady z ostentacją milczącej Panny. Zresztą  nie na wydaniu ale na samo wydaleniu.

Reszta uniesiona entuzjazmem- dołączenia do Rady wygnanego na banicję Pomazańca Karmazynowa- zaczęła wbrew prawom grawitacji pikować w górę.

 

Ślimak

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wordpress Theme