Blog
Home / Felietony / Zakaz wstępu dla TURYSTÓW

Zakaz wstępu dla TURYSTÓW

0

Polacy przekonują się, a zwłaszcza teraz, że wakacje w Polsce mogą być ciekawe i udane. Szukają nowych miejsc. Jak na tym tle wypada Ulanów.

Żeby odwiedzić dany region, miejscowość, poznać miejsce i wypocząć-trzeba się gdzieś oczywiście zatrzymać. Czy to w hotelu czy agroturystyce czy polu namiotowym, nie ma to większego znaczenia. Planowanie zatem zaczyna się od przeszukania ofert noclegowych w sieci.

Przyznam, wpisując Ulanów czy Gmina Ulanów znaleźć można niewiele. ZERO pól namiotowych, campingowych a noclegów jak na otarcie łez. Miało być turystycznie, jest mówiąc najdelikatniej „nieprzychylnie” turystycznie. Nie można by urządzić jakiegoś pola namiotowego zamiast kolejnego grzybka czy chodniczka? Pisałem dokładnie 2 lata temu ( artykuł poniżej ) o wykorzystaniu zbiornika retencyjnego na Gliniance, usypaniu plaż, pogłębieniu zbiornika, o campingu i o usługach gastronomicznych….

Teraz słyszę, że ma tam powstać, na wyłączność jakiegoś Stowarzyszenia hodowla ryb? Jakim prawem w ogóle są tam umieszczone znaki zakazujące obecnie połów? Z drugiej strony jednak sobie myślę, że jakby miało powstać pole namiotowe z zakazem wstępu to może lepiej niech i nie powstaje!

 

Pomysł na kąpielisko w Ulanowie

Recommended Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wordpress Theme